Yığmalarımız Bakıda təlim-məşq toplanışı keçirəcək

11:58 13-02-2018
Yığmalarımız Bakıda təlim-məşq toplanışı keçirəcək

17 və 19 yaşadək qızlardan ibarət Azərbaycan yığma komandalarının Bakıda təlim-məşq toplanışı olacaq.
Sportmedia.az xəbər verir ki, U-17 fevralın 12-dən 28-dək, U-19 isə fevralın 14-dən 21-dək hazırlıq keçəcək. Toplanışa dəvət olunmuş futbolçuların siyahısını diqqətinizə çatdırırıq:
U-19
N AD SOYAD KLUB
1 Nigar Abdulova FK Qəbələ (Qəbələ, Azərbaycan)
2 Sudə Topçu 1207 Antalya Döşəməaltı Bələdiyyə Spor
3 Firəngiz Əzizova FK Gənclik (Şəki, Azərbaycan)
4 Peritan Bozdağ Konak Bələdiyyə spor (Izmir)
5 Ayşən Əhmadova FK Gənclik (Şəki, Azərbaycan)
6 Cəmilə Hüseynova FK Qubek (Balakən, Azərbaycan)
7 Həqiqət Qasımova FK Təhsil (Bakı,Azərbaycan)
8 Vüsalə Hacıyeva FK Sumqayıt (Sumqayıt, Azərbaycan)
9 Vüsalə Seyfətdinova FK Gənclik (Şəki, Azərbaycan)
10 Dilge Uyğun Ayntraxt (Frankfurt, Almaniya)
11 Aytən İbadova FK Qubek (Balakən, Azərbaycan)
12 Firəngiz Teymurova FK Keşlə (Bakı,Azərbaycan)
13 Nino Qurqenidze Martve (Kutaisi, Gürcüstan)
14 Rövşanə Sərdarlı FK Gənclik (Şəki, Azərbaycan)
15 Muazəz Yağmur Özkumru Konak Bələdiyyə spor (Izmir)
16 Ülkü Özdəmir Montabaur FK (Montabaur,Almaniya)
17 Arzu Əliyeva FK Sumqayıt (Sumqayıt, Azərbaycan)
18 Haticə Özdəmir Montabaur FK (Montabaur,Almaniya)
19 Siddika Iriş Konya Pema Koleci (Konya,Türkiyə)
20 Kapçak Dərya Çərkəzköy 1923 Gənclik Spor
U-17
N AD SOYAD KLUB
1 Nərgiz Əliyeva FK Baku City (Azərbaycan)
2 Elvira Əsgərzadə FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
3 İlahə Əkbərova FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
4 Aytac Feyzullayeva FK Gənclik (Şəki (Azərbaycan)
5 Minarə Gözəlova FK Təhsil (Azərbaycan)
6 Lamiyə Qurbanova FK Qəbələ (Azərbaycan)
7 Nigar Mirzəliyeva FK Baku City (Azərbaycan)
8 Ləman Niftəliyeva FK Fidan (Azərbaycan)
9 Melis Ersoy Karabük Gənclikspor(Türkiyə)
10 Fidan Abdulrahmanova FK Keşlə (Azərbaycan)
11 Alina Nahmədova FK Fidan (Azərbaycan)
12 Umnisə Əliyeva FK Fidan (Azərbaycan)
13 Nərmin Əhmədli FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
14 Coşqunə Əliyeva FK Baku City (Azerbaijan)
15 Sona Rəhimova FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
16 Anna Abulaşvili FK Qəbələ (Azərbaycan)
17 Aytac Nemətova FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
18 Beyzanur Aslan FK Antalyaspor (Antalya,Türkiyə)
19 Gizem Arık FK Kanalboyu Nilufərspor (Türkiyə)
20 Lamiyə Əlizadə FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
21 Birgul Çelik FK Çərkəzköy 1923 Spor(Türkiyə)
22 Neslihan Bozkaya FK Kəmər (Türkiyə)
23 Pərvin Səfərəliyeva FK Keşlə (Azərbaycan)
24 Nəzrin Məmiyeva FK Keşlə (Azərbaycan)


.
.
.
0.31715703010559